Nákup a objednávka
Elektrický bezolejový kompresor GÜDE 220/8/24 50111
Bezolejový kompresor, určený pre jednoduché domáce práce so stlačeným vzduchom (ofukovanie prachu, plnenie pneumatík, lôpt, bazénov a pod.). Spĺňa hygienické normy pre komerčné využitie v oblasti stravovania/pohostinstva. Tlakovanie pivných sudov v prevádzkach s rýchlou výtočou - výčapoch, záhradných reštauráciách, stánkoch s občerstvením.
Konštrukcia:
Vybavenie:
Tlaková nádoba:
Kompresor má originálne balenie vr. návodu a príslušenstva, kompresor je nový nepoužitý, má drobné odreniny povrchu, nemá vplyv na funkčnosť.
| Kategória | Dielňa a náradie |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Funkcia | Transportné kolesá |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1100 W |
| Dĺžka kábla | 1.4 m |
| Objem | 24 l |
| Typ kompresora | Bezolejový |
| Max. tlak | 8 bar |
| Prietok vzduchu | 140 l/min |
| Maximálne otáčky | 2850 ot/min. |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |