Nákup a objednávka
Domáca vodáreň GÜDE HWW 1000 E 94637
Automatická domáca vodáreň, navrhnutá na zásobovanie domácnosti alebo záhrady čistou/úžitkovou vodou. Slúži na Samočinné čerpanie/prečerpávanie studničnej i dažďovej vody, na zvýšenie tlaku v domovom vodovodnom rade alebo zavlažovanie záhrady, pozemku atp. RN-F
Konštrukcia:
Celkové rozmery (d x š x v): 460 x 270 x 520 mm
Vodáreň má drobné oděrky, drobné oděrky, drobné oděrky, drobné oděrky, drobné odery. návodu a originálneho balenia.
| Kategória | Záhrada |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Hladina akustického výkonu | 88 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1000 W |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Maximálny prietok | 3500 l/h |
| Maximálny výtlak | 44 m |
| Maximálna sacia výška | 7 m |
| Priemer hadice | 1 " |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |