Aku vákuová prísavka WESTBERG 200 mm CE 36330
Aku vákuová prísavka WESTBERG CE 36330 s priemerom 200 mm je praktický pomocník na manipuláciu s hladkými a neporéznymi materiálmi. Podtlakový výkon umožňuje bezpečný úchop pri prenášaní a presnom usádzaní, pričom nosnosť dosahuje až 150 kg pri horizontálnom zaťažení a 100 kg pri vertikálnom zaťažení.
Ovládanie je riešené dvojitým stlačením tlačidla, ktoré obmedzuje riziko nechceného spustenia alebo uvoľnenia počas práce. Prísavka navyše automaticky spúšťa vákuovanie pri poklese podtlaku pod hodnotu 130, takže drží stabilne aj pri dlhšej manipulácii. Napájanie zabezpečuje Li ion akumulátor 3,7 V 2400 mAh s výdržou až 800 cyklov a na pohodlné uloženie je prísavka dodávaná v plastovom kufri.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Ručné náradie a príslušenstvo |
| Výrobca | WESTBERG |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 1.94 kg |
| Napětí | 3.7 V |
| Nosnost | 150 kg |
| Kapacita akumulátoru | 2.4 Ah |
| Rozmery balenia | 25.0 x 10.0 x 25.0 cm |