Nákup a objednávka
Aku strunová kosačka Einhell GC-CT 18/24 Li-Solo 3411123
Pomocou aku vyžínača Einhell GC-CT 18/24 Li – Solo možno záhrady a trávniky s rohmi a okrajmi rýchlo dostať sa do formy. Vlastná zeleň je tak rýchlo a pohodlne upravená, a to úplne flexibilne.
Aku vyžínač je vysoko výkonným členom systémového radu Power X-Change. Batérie systémovej rodiny je možné použiť vo všetkých prístrojoch systémového radu z oblasti záhrada a dielňa.
Vyžínač je vybavený ochranou proti nechcenému pokoseniu kvetov od firmy Einhell. Kvety a okrasné rastliny sú účinne chránené pred poškodením.
Plynule posuvné teleskopické madlo sa úplne prispôsobí potrebám vlastnej záhrady, a umožňuje tak elimináciu únavy pri práci. Vďaka otáčkam noža je aku vyžínač silne disponovaným pomocníkom, ktorý zaisťuje udržovanie zelene na trávnikoch, vonkajších plochách a ťažko prístupných miestach. Einhell.
Výhody:
Obsah balenia: Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU strunové sekačky |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Záber | 24 cm |
| Hmotnosť | 1.27 kg |
| Hladina akustického výkonu | 90 dB |
| Napätie | 18 V |
| Funkcie | Teleskopická rukoväť |
| Maximálne otáčky | 8500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 92.0 x 10.0 x 16.0 cm |