Nákup a objednávka
Aku čistiaca kefka Bosch UniversalBrush 06033E0002
Aku čistiaca kefka Bosch UniversalBrush je praktický pomocník na jednoduché odstránenie rôzne odolných nečistôt v domácnosti. Vďaka výkonnému motoru ponúka vysokú účinnosť čistenia aj pri práci pod tlakom a možno ju použiť na rôzne povrchy – napríklad na obklady v kúpeľni, kuchynské varné dosky, hrnce alebo panvice.
Veľkou výhodou je široká škála dostupného príslušenstva, ktorá rozširuje možnosti využitia pri rôznych čistiacich prácach. Kefka má vodoodolnú konštrukciu s krytím IPX5, takže odolá striekajúcej vode. Praktická je aj akumulátorová prevádzka s lítium-iónovým akumulátorom, ktorý sa nabíja pomocou micro USB kábla.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Záhrada |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 0.33 kg |
| Napätie | 3.6 V |
| Kapacita akumulátora | 1.5 Ah |
| Rozmery balenia | 19.0 x 6.0 x 19.0 cm |