Nákup a objednávka
Aku bazénový vysávač Marimex SupraVac Trinity 10800077
Marimex SupraVac Trinity je bezdrôtový robotický vysávač určený na pohodlné čistenie bazéna bez hadíc a káblov. Vďaka výkonnému pohonu zvláda nerovné dno, šikmé plochy aj prekážky až do uhla 20° a pracuje v bazéne do hĺbky 2 m.
Vysávač je vhodný pre bazény s veľkosťou dna do 90 m². O plynulý pohyb a efektívne využitie energie sa stará dvojica senzorov v pohonnom systéme a technológia detekcie prekážok, ktorá priebežne upravuje smer jazdy. Ak po zapnutí nie je do 20 sekúnd vložený do vody, automaticky sa vypne.
Nečistoty sa zbierajú do nádoby s objemom 2,4 l a filtrácia s jemnosťou 180 mikrónov zachytí aj menšie častice. Napájanie zabezpečuje lítiová batéria 11,1 V 5200 mAh s výdržou až 110 minút na jedno nabitie, dobitie trvá približne 5 až 6 hodín.
Upozornenie pre slanú vodu: Vysávač je určený na použitie v slanej vode iba vtedy, ak je soľ úplne rozpustená a voda je upravená solinátorom. Po čerstvom nasypaní soli do bazéna sa použitie neodporúča.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Automatické bazénové vysavače |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 4.8 kg |
| Výkon | 30 W |
| Kapacita akumulátora | 5.2 Ah |
| Hĺbka vody | 2 m |
| Stupeň krytia | IPX8 |
| Maximálna odporúčaná plocha bazéna | 90 m2 |
| Rozmery balenia | 38.0 x 20.0 x 35.0 cm |